KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509186
nr 1250 9186
Kalle Hedberg (1894-1959), Sverige. Vattenfall, signerad. Olja på pannå, 33x49
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:38:09
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.900 kr